Intro Image

TEMEL DEĞERLERİMİZ: Dürüstlük, yaptığımız her işte kalite ve güvendir.

Öz İnşaat Hakkında   ›

Kökleri 1956 yılına dayanan firmamız , 1973 yılından itibaren Öz İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

devamı »

Yapılan işler arasında; şehir içi ve şehirlerarası yol yapımı, köprü, tünel, baraj, sulama, drenaj, kanalizasyon, içme suyu, arıtma tesisi, atık depolama tesisi gibi alt yapı işleri ile toplu konut, iş merkezi, otel gibi bina ve sosyal tesis inşaatlarının anahtar teslimi işleri yer alır.

Şirketimiz yarım asırı aşkın süredir yaptığı işlerden elde ettiği bilgi ve tecrübe birikimi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sertifikalar:
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
« kapat

Misyonumuz   ›

Biz, alt ve üst yapı projelerinin, proje hizmetleri dahil, tüm inşaat hizmetlerinde; Verdiğimiz sözleri ne pahasına olursa olsun yerine getirir ve ülke ekonomisine önemli bir katkıda bulunuruz.

devamı »

Çalışma pratiğimiz, verimliliğimiz, araştırma kapasitemiz ve teknoloji transfer imkanlarımız ile sektörümüzde gerekli birikimin oluşmasını sağlar, zamanında, en ekonomik biçimde ve gurur duyarak teslim ettiğimiz projelerimizle kaliteli eserler ortaya çıkarırız.

Uzun yıllardır verdiğimiz doğru hizmetle kazandığımız güven duygusunu gelecek yıllara taşıyarak, her zaman en iyi, en sağlıklı, en sağlam ve teknolojik projeleri gerçekleştirmemiz gerektiğine inanırız.

« kapat

Vizyonumuz   ›

Öz İnşaat;
En büyük sermayenin kazanılmış güven ve itibar olduğunu unutmadan; Temelini sağlam değerlere oturtmayı başarmış, teknolojiyi sürekli takip ederek, her zaman doğru ve kaliteli projeleri gerçekleştiren bir firmadır.

devamı »

Ulusal ve uluslar arası alanda, gerektiğinde başka şirketlerle de gücünü birleştirerek ortaya çıkardığı eserler, nesiller boyu kalıcı bir firma olduğunun garantisidir.

Sağlam bir alt yapıyla sürekli çoğalttığı birikim ve yeteneklerini farklı sektörlere de taşırken, içinde bulunduğu iş kollarında ilk akla gelen firma olmanın gerekliliklerini her zaman yerine getirir.

Öz inşaatta büyüme, ancak çalışanlarının huzurlu yaşamlarını bozmadan ve onlarla paylaşılarak yaşanır.

« kapat